01001, м. Київ, вул. Софіївська, 10, офіс 1

+38 (044) 278-70-70
+38 (044) 278-70-77
+38 (044) 278-07-62

Email: advocate@starokyivske.com

Графік роботи / Пн — Пт / 09:00 — 18:00

Зателефонуйте нам +38 (044) 278 70 70

Господарські правовідносини

Особливістю господарської діяльності є її безперервний розвиток, поява нових форм здійснення господарської діяльності тощо. Постійна зміна та прийняття нових нормативно-правових актів, що регулюють цю діяльність та визначають порядок й необхідні умови для здійснення окремих видів діяльності, обумовлюють необхідність Клієнтів звертатися до спеціалістів галузі права за отриманням якісної правничої допомоги.

Ми надаємо нашим Клієнтам – приватним підприємцям та юридичним особам послуги не тільки з юридичного супроводу їхньої діяльності, а й оперативно протистоїмо незаконним вимогам численних та повноважних перевіряючих органів шляхом оскарження їхніх дій та рішень.

Ефективна юридична допомога досягається шляхом планування для кожного Клієнта правового забезпечення бізнесу та упередження перешкод, що можуть виникнути під час конфліктних ситуацій з іншими суб’єктами господарських правовідносин.

Наша команда спеціалістів має багаторічний позитивний досвід розв’язання господарських спорів як між суб’єктами господарювання, так і з фіскальними органами не тільки в господарських а й адміністративних судах.

Претензійна робота, підготовка позовів, заперечень, відзивів на позови, готування проектів документів, представництво в суді – один з найпоширеніших та найдієвіших напрямків захисту наших Клієнтів від держави та вирішення їхніх власних спорів.

Господарська практика